Wersje językowe

RZEMIEŚLNICZA PRODUKCJA - WŁASNA PRACOWNIA

NAPRAWY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE

NASZA PRACOWNIA

AGREST to idea. Idea tworzenia rzeczy przydatnych, porządnie uszytych, odznaczających się własnym stylem. Ta idea dojrzewała w nas kilka lat, aż w końcu postanowiliśmy przekuć ją w czyn.
Od początku było dla nas jasne, że nie chcemy tworzyć marki w oparciu o outsourcing. Mieliśmy i mamy rzemieślnicze podejście do tego co robimy. Chcieliśmy mieć przestrzeń i narzędzia, by tworzyć dopracowane, wysokogatunkowe produkty. Bez kompromisów w jakości, materiałach i wzornictwie.

Uruchamiając wszystkie możliwe zasoby otworzyliśmy naszą pracownię.

Oczywiście własna produkcja, dając komfort tworzenia, generuje jednocześnie cały szereg wyzwań, którym trzeba sprostać. Nie na wszystkie byliśmy przygotowani, a nie mając w tej branży zbyt dużego doświadczenia, potykaliśmy się co parę kroków.
Fastrygując nicią życiowych doświadczeń cisnęliśmy do przodu, co w połączeniu z dużą determinacją okazało się na tyle skutecznym sposobem, że dziś po trzech latach możemy z zadowoleniem powiedzieć:
Mamy sporą kolekcję solidnie opracowanych produktów, zgrany, skuteczny zespół, działający w dobrze wyposażonej szwalni, do której serdecznie Was zapraszamy.

 

 
NASZ ZESPÓŁ:

GRZEGORZ GROCHAL „GES”

Twórca marki i człowiek wielu talentów. Emerytowany wspinacz ;)
W firmie odpowiedzialny jest za kreację i produkcję. W pracowni, którą sam urządził i wyposażył wziął na swoje barki praktycznie kilka etatów.
Koordynuje cały proces produkcji i aktywnie w niej uczestniczy.
Wszystko, co do tej pory uszyliśmy wymyślił, zaprojektował i skroił. 
Wyszukuje, testuje, wybiera materiały i dodatki.
Jak trzeba, siada za maszyny i wykańcza produkty.
Ponadto najlepiej doradzi i cierpliwie obsłuży nawet najbardziej wymagającego klienta.
Czasem łapie też za telefon, by skomunikować się z Wami w social mediach. 
A to wszystko dlatego, że jest perfekcjonistą.
Generalnie bez niego nie byłoby tu niczego :)

BEATA WOLSKA

Pani Beata po wysłuchaniu naszych wizji i rozległych planów podczas pierwszej rekrutacji, podobnie jak inne kandydatki, patrzyła na nas jak na wariatów, ale jako jedyna nam zaufała, deklarując, że zapowiada się na tyle ciekawie, że chętnie nam w tym pomoże. A pomogła nam bardzo.
Kolosalne, prawie czterdziestoletnie doświadczenie w zawodzie, zmysł konstruktorski i chęć tworzenia rzeczy ładnych i funkcjonalnych sprawiły, że bardzo szybko przekuliśmy nasze wizje w czyn. Tak powstały pierwsze prototypy. Dzisiaj jest bardzo mocnym filarem naszej pracowni i razem z Gesem tworzą bardzo zgrany zespół konstruktorski.

KATARZYNA PANTOŁ

Z wykształcenia Technik Technologii Odzieży. Szyciem zawodowo zajmuje się od 2012 roku.
Dołączyła do nas na etapie tworzenia pierwszych produktów. Od początku wypełniła pracownię niespożytą energią i tak jest do dziś. Jej wszechstronność, żywiołowość, a przy tym dokładność sprawia, że jest solidnym wsparciem naszej pracowni.
Pasjonuje się krawiectwem. Nawet po intensywnym dniu szycia agrestowych wyrobów, czując niedosyt łapie za domową maszynę, by uszyć coś dla siebie.

GALYNA POHREBNIAK

Dołączyła do naszego zespołu w kwietniu 2022. Jest wykształconą szwaczką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie, które zdobywała, pracując w rodzinnym Charkowie.
Jej wszechstronność i otwartość sprawiły, że szybko odnalazła się w naszej pracowni i mamy nadzieję, że zostanie z nami na dłużej.

BARBARA WYSOCZAŃSKA-GROCHAL

Współtworzy markę i razem z Gesem na co dzień nią zarządza. Emerytowana tancerka ;)
Ogarnia biuro i papiery. Odpowiada za sklep internetowy oraz kontakty zagraniczne. Odpisuje też na Wasze maile i dba o kontakt z partnerami.
W pracowni jest na szczęście rzadko – rzemieślnicza monotonia nie jest jej konikiem. Jedyna produkcja, której się oddaje z pasją to produkcja firmowej nalewki, Agrestówki :)

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl