Wersje językowe

RZEMIEŚLNICZA PRODUKCJA - WŁASNA PRACOWNIA

NAPRAWY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE

GRZEGORZ KAROLAK

Urodzony w 1981 w Gdańsku.

Grzegorz Karolak na polskiej scenie wspinaczkowej od ponad 20 lat. W środowisku wspinaczy szerzej znany jako "Żółw". 🐢
Pasjonat boulderingu w każdej postaci. Były reprezentant Polski w konkurencji bouldering w latach 2005-2007. 

W 2003 roku przeniósł się na Wyspy Brytyjskie celem rozwijania swoich umiejętności na ścianach wspinaczkowych w Londynie.

Stamtąd też wielokrotnie podróżowałem po Europie reprezentując Polskę na zawodach międzynarodowych właśnie w konkurencji Bouldering. Zainspirowany doświadczeniami z zagranicy postanowiłem wrócić do Polski w 2010, gdzie wspólnie z dwójką przyjaciół zaangażowałem się w otwarcie legendarnej już ściany Bloco w Warszawie. Kolejne lata to mój bardzo aktywny udział w największych krajowych imprezach boulderowych zarówno w roli zawodnika, jak i routesettera, a ostatnimi czasy także komentatora.
 
Jego anglojęzyczny komentarz z powodzeniem nadawał międzynarodowy charakter takim imprezom jak Bloco Masters 2016/2017, World Games 2017, Crux Open 2019/20/21, Kraków Boulder Contest 2019, a także tegoroczny European Bouldering Cup 2021 w Krakowie.
Jego topowe przejścia w skałach oscylują w granicach boulderowego 8a (Unendliche Geschichte 2, Magic Wood) oraz 8b z liną (L'ami de tout le monde, Ceuse).

Od lat jest związany również blisko z brytyjską marką Beastmaker. 

Topowe przejścia boulderowe na poziomie 8a.
Topowe przejścia z liną na poziomie 8b.

Na co dzień bankowiec, specjalizujący się w obszarze korporacyjnego rynku walutowego w polskim oddziale Szwedzkiego banku SEB.

Ulubiony AGRESTowy produkt: Szorty ROCK MACHETE

 

Grzegorz Karolak, AGREST TEAM
fot. Olga Wieczorek
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl