Wersje językowe

RZEMIEŚLNICZA PRODUKCJA - WŁASNA PRACOWNIA

NAPRAWY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE

ŁUKASZ SMAGAŁA
Doświadczony trener i routesetter znany w środowisku jako "Smagaś" 🙂
 
Smagaś o sobie:
 
Zanim zacząłem się wspinać trenowałem jako dzieciak lekkoatletykę. Trenowanie mam we krwi, więc niemalże od początku wkręciłem się w przygotowywanie pod zawody we wspinaniu na czas, w której to dyscyplinie miałem swoje małe sukcesy. Później przez lata miałem zajawkę na baldy i dopiero od paru lat wspinam się w skałach głównie z liną. Obecnie całe moje życie kręci się wokół wspinania – pracuję jako instruktor/trener wspinania, działam prężnie jako routesetter a wolny czas w dużej mierze spędzam w skałach. Wyjazdy w różne rejony wspinaczkowe dają mi inspirację do przenoszenia ruchów na panel.
Praca jako routesetter daje mi ogromną radość i motywuje do ciągłego utrzymywania formy, a praca z dzieciakami, dbanie o ich wspinaczkowy rozwój i przygotowywanie ich pod zawody stanowi spełnienie marzeń z dzieciństwa, kiedy to chciałem zostać „panem od fikołków", które to marzenie zacząłem sukcesywnie spełniać kończąc krakowski AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Co najbardziej lubię w środowisku wspinaczkowym? Luz, pracę nad samym sobą, działanie w grupie.
Moje osiągnięcia: parę wygranych w zawodach na czas, parę balderowych 8a Fb, kilka linowych 8a OS i kilka 8b RP.
Koniec końców to jednak nie cyferki się liczą, ale żeby mieć z tego radość. Poza wspinaniem mam wiele zajawek sportowych od motocykli, kajaków do rowerów ... cały czas szukam nowych sportów, które pomagają mi się rozwijać i się uzupełniają ze wspinaniem. Wspinanie nadal jest numerem 1 i chyba tak zostanie...
 
Z oferty AGREST najbardziej lubię Spodnie CRUXBREAKER
Choć pojawiają się cały czas nowinki i coraz częściej to najnowszy produkt staje się tym ulubionym.

 

Łukasz Smagała - AGREST TEAM
Łukasz na drodze Chiquita 8a na Misji Pec w Ospie, fot. Piotrek Deska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl